Únor 2010

Info + pravda

13. února 2010 v 21:32 | Grehon |  Oznámení
ajojte lidičty hej fakt sorry ale stěhovali jsme se no ve čtvrtek a o výkendu se budu věnovat blogu díly atd no a tohle si přečtěte :
Lego dělá plány, nahradit žalostně matoucí BIONICLE hračka souladu s novým robotickým řádek, který vypadá docela hodně na to tváří jako Bionicle, ale s názvem LEGO HERO FACTORY. To má smysl pouze tehdy. Děti jako Bionicle Lego Line sama, ale děj byl tak spletitý a matoucí, někdo potřeboval program ještě pochopit, kdo je kdo a proč byli, kdo to byl. Je to opravdu nedává smysl. Hero Factory je velmi jednoduché. Je to robot postavený hrdina zachránit vesmír.


Každý hrdina je navržena, vybavena a postavena pro speciální mise, které se konají po celé galaxii a časem. Hrdinský cestovat časem a prostorem ve své hrdiny luscích dosáhnout svého cíle a poslání do boje zlé roboty, kteří stojí v cestě.
Navrhnout lepší překlad

toto je důvod proč bio končí jen proto že sory ale musím to tak říct že to malí smradi nechápou no tak to mě sere mám chuť tam jít a něco jim říct hej tak to mě faktis nasrali a fakt . Vždyť bio dávaj smysl jsou to hrdinové kteří chrání nevinné a hero jsou jen roboti nb co. bio nebyli jen roboti oni používali schopnosti cítili bolest měli city ale to roboti nemají nesouhlasím že musí skonči vážně ne ...