eironui...info -- {dlouhé}

10. února 2011 v 16:15 | Grehon |  Focené příběhy
b
Táákže tady je jen takovej poster :) a ted bych vám to teda ten příběh ještě trochu ujasnit aby to bylo jasné ..

Takže ostrov Eiro nuii co to je a kde toje? no takže tenhle ostrov se nachází na planetě mata nui. Existoval už dávné věky ale byl známý jako atlantida. Poté co se oživil matanui takse všechny ostrovy rozpadly a díky tlaku jež byl vyvolán vyplul z hlubin tento ostrov. Veškeří obyvatelé se na něj dostali bud z vody kde byli a nebo hyperprostorovým oknem. nyní se ostrov rozpadl na 4 části tři velké z nich ovládli alieni a jeden malí zatím schovaný patří pozůstalím. mají speciální krycí zařízeni. Tak to je eiro nui ! :)
Ted příběh: už jste viděli jakousi část malou z příběhu. Takže výte že alieni jsou skryti v podztemí kde mají svá města atd... na povrch nechodí protože ten obývají duchové, kteří jsou na dvou ostrovech zbylý ostrov je plně obydlený. Takže alieni a pozůstalí kdo sou? kde se vzali ? Alieni jsou jakási šlechta která vznikla z řádu inika. Tento řád ted vládne alienům. Mají mnoho vojáků a žijou celkem spokojeně.
Pozůstalí ti vznikly z obyvatel bara magny a pár vojákůz mata nui je to jaká vzbouřenecká elita která bojuje proti pozůstalim. Jeden jedinej ostrov není zdaleka jediné co jim patří mají ted nápad že zkonstrujují jakýsi přeměnovač a oletí celou planetu a zjistí co kde je .
Osud?: no je tu jakási třetí skupina někde z vesmíru no jednoho dne byla na obloze eiro nui spatřena jakási sonda která ukázala jednoho obyvatele znáte ji pod jménem breez. je to první obyvatel kterého mezi své přijmuli pozůstalí a naučili jí všemu co umí na oplátku jim breez řekla že jim pomůže v boji .. ale je tu i druhá strana strojů které vymyslela vědátorka od alienů dokáže vyrábět stroje a plně je mobilizovat na vše co se hýbe.
Minulost opět: takže doopravdy to tu bylo tak. Z bara magny matanui proti makutovi z matanui ! při bytvě došlo k výhře makuty a ten si řek že mu jedna planeta nestačí a tak srazil baramagnu s matanui!
teridax a icarax? No tihle dva bratři sou z jednoho celku a rozpulily se když si toa mysleli že zničily makutu. ted proti sobě stojí icarax(pozůstalí) proti teridaxovy(alien) takže je to jakási bratrská hra.
Zlo a dobro: tento pojem už skoro zanikl toa i makutové pochopily že nemá smysl dál bojovat a tak spojily své síly..!!
Správci: to je zase matanuiova tvorba. stvo)řil je sby udržovali neutralitu na planetě...
Tak vím že to bylo hrooozně dlouhé ale doufám že ste to pochopily v případě nejasností pište do komntů :)
 


Anketa

Co byste radši chtěly

ben 10 6.3% (2)
Hero factory 93.8% (30)

Komentáře

1 makutajayli makutajayli | Web | 10. února 2011 v 18:31 | Reagovat

Všichni jsme pochopili xD

2 grehon grehon | Web | 10. února 2011 v 19:09 | Reagovat

Noo to sem  rád ;) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama